Με σημαντικά παιχνίδια συνεχίζεται η 9η αγωνιστική της Superleague, καθώς η ΑΕΚ υποδέχεται τη Λάρισα, ο Άρης φιλοξενείται από τον Παναιτωλικό κι ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει τον ΠΑΣ Γιάννινα, στο τηλεοπτικό αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας.

Οι αθλητικές μεταδόσεις

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD 

Ούνικς Καζάν – Χίμκι VTB United League

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD 

Γκαζιαντέπ – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD 

Ενισέι – Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD 

Moto3 Πορτογαλία

13:15 Novasports 3HD 

Άγιαξ – Χεράκλες Eredivisie

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD 

Εστουντιάντες – Μάλαγα ACB Liga Endessa

13:30 Novasports 2HD

Φιορεντίνα – Μπενεβέντο Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD 

Φούλαμ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ

14:05 Eurosport 1

 Levi Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD 

MotoGP Πορτογαλία

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD 

Φλένσμπουργκ – Στουτγκάρδη Bundesliga χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 

Αμβούργο – Μπόχουμ Bundesliga 2

14:45 Eurosport 2 

Όπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Έιμπαρ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Novasports 1HD 

ΑΕΚ – ΑΕΛ Super League

15:30 Novasports 5HD 

Φορτούνα Σιτάρντ – Φέγενορντ Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD 

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports 5HD 

Σαμπντόρια – Μπολόνια Serie A

16:00 Novasports 24 HD 

Βερόνα – Σασουόλο Serie A

16:00 Novasports 4HD 

Ρόμα – Πάρμα Serie A

16:00 Novasports 3HD 

Ίντερ – Τορίνο Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD 

Moto2 Πορτογαλία        

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD 

Μπεσίκτας – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 

Φράιμπουργκ – Μάιντς Bundesliga

16:50 Eurosport 1 

Βίσλα Μεγάλος λόφος 134 (Ανδρών) Σκι

17:00 ΕΡΤ 

Ηρακλής – Περιστέρι Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1 

Λαύριο – Ιωνικός Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD 

Κάντιθ – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 2HD 

Παναιτωλικός – Άρης Super League

17:45 Novasports 5HD 

Τβέντε – Αϊντχόφεν Eredivisie

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 

Λιντς – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 

Κολωνία – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

19:00 Novasports 3HD 

Ουντινέζε – Τζένοα Serie A

19:15 Novasports 4HD 

Σαρλερουά – Γάνδη Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD 

Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endessa

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 

Γρανάδα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 ΕΡΤ 

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Κολοσσός  Basket League

19:30 Novasports 1HD 

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD 

Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο Τελικός τένις

20:45 Eurosport 1 

Όπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD 

Λίβερπουλ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ

21:45 Novasports 2HD 

Νάπολι – Μίλαν Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Αλαβές – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD 

Λιλ – Λοριάν Ligue 1

23:25 Novasports 4HD 

Κάνσας – Σαν Χοσέ MLS

https://www.newsit.gr

Πηγή: madata.gr